0грн.

Список категорій

Непарні сережки

Для тих, хто втомився від стандартів та банальщини, інтернет-магазин «Кафлон» створив креативний розділ каталогу, де ви зможете купити непарні сережки, тобто. придбати одну сережку у вухо або кілька різних.

Чим відрізняються ці сережки від звичайних?

Відповідно до традицій, прикраси для вух мають бути одного кольору, дизайну та фасону. Тобто однаковими. Але ж це нудно! Та й не завжди є час, щоб після зміни вбрання переодягнути ще й сережки. Непарні вироби вирішують проблему. Яким чином?

  • якщо в них кристали різного відтінку, то вони підходять практично до всього гардеробу;
  • різноплановий декор або величина дозволяє себе почувати затишно на будь-якій тусовці, навіть коли не було часу переодягнутися після занять або роботи (знятий піджак, розстебнутий комір або закочені рукави з незвичайними сережками у вухах повністю позбавлять ділового стилю);
  • з різнопланових моделей можна створити тематичний або набір «зі змістом», що дозволить висловитися без слів або підкреслити свою приналежність до певних музичних течій тощо;
  • при хорошому смаку і фантазії всі погляди будуть прикуті до непарних сережок, таким чином вам вдасться відвернути увагу від того, що ви хочете приховати.

З усього цього можна дійти невтішного висновку: купити непарні сережки – це підійти до вибору прикрас креативно, але з розумом. Відверто кажучи, стандартна "пара" буває "ніякою". А от якщо її «розбавити» інший, то можливий приголомшливий результат. Але навіщо вам два однакові комплекти? Враховуйте, що за ціною вигідніше придбати окремі вироби, а не кілька пар.

Сережки під кожне вбрання: легко, просто, дешево

Ви маєте право компонувати сережки як завгодно. Найкомфортніше придбати хоча б по одній штуці кожного кольору, щоб завжди бути «у всеозброєнні». Або абсолютно різного дизайну, «на всі випадки». Тобто:

  • хрестик, череп тощо. може бути тільки в одній мочці, а в іншій – звичайна кулька, камінь або інший, менш виразний декор;
  • одночасно золото та срібло, чорний та сталевий метал – чому б і ні? Це універсально і дає можливість підібрати будь-який ланцюжок, браслет, кольє;
  • гвоздик у поєднанні з об'ємною сережкою – «класика» асиметрії, яка фактично не виходить із моди.

Є і більш зухвалі, епатажні варіанти.

Купити одну сережку у вухо (мочку)

Розділ каталогу «Непарні сережки» стане улюбленим для тих, хто має в одній або обох мочках кілька проколів. Ви зможете створити неповторну композицію, при цьому не викидаючи гроші на вітер. Крім того, якщо у вас взагалі проколото одне вухо, то ця пропозиція розроблена саме для вас. Все у ваших руках! Достатньо з толком купити непарні сережки (причому заощадивши на вартості, тому що ви купуватимете сережки по одній, не витрачаючи гроші на непотрібний товар), щоб завжди залишатися в тренді.

Що таке «непарні» сережки?

❤️ Сережки, що відрізняються між собою кольором, оформленням, величиною чи стилем.

Навіщо купувати непарні сережки?

❤️ Щоб створити ексклюзивний набір прикрас.

У чому вигода придбання сережок без пари?

❤️ Немає прив'язки до парних чисел. Можна взяти 1,3, 5 і т.д. моделей. Цей вибір ідеальний, якщо на одній мочки у вас множинний пірсинг.

Непарні (поодинокі) сережки підходять для пірсингу?

❤️Так, якщо є пропозиції придатної для нього форми.

Ціни на популярні прикраси непарні сережки для пірсингу

Кільце на клямці 6 мм (сталь 316L, PVD, унісекс, класика) 130.00 ₴
Сережка сталева колечко з рухомим хрестиком 190.00 ₴
Мікроштанга 1.2 мм (сталь 316L, PVD золочення, місячний камінь, опаліт) 180.00 ₴
Мікроштанга 1.2 мм (сталь 316L, штанга 6 мм, циркон крапан 3 мм) 150.00 ₴
Мікроштанга для пірсингу (сталь 316L, PVD, 5 цирконів, крапан) 290.00 ₴
Кільце кафф подвійний прокол - сталь, ланцюжок, хрестики 175.00 ₴
Мікроштанга 1.2 мм (сталь 316L, зірка хамелеон 5 мм, крапан) 140.00 ₴
Мікро-штанга в хрящі вигнута прикраса з п'ятьма фіанітами 275.00 ₴
Сережка штанга для пірсингу з кульками сталева 70.00 ₴
Кільце на засувці 10 мм (мідь) родована, циркони) 190.00 ₴
Сережка-обманка у вухо - сталь, чорне покриття, магніт 55.00 ₴