0грн.

Список категорій

Сережки кільця: купити неперевершену класику прикрас!

Зараз всі намагаються купити сережки-кільця. Що поробиш, модні луки вже 5 років поспіль рясніють каблучками у всіх їх проявах. Вона може бути одна, але грандіозного розміру (моносережка), бути зовсім крихітною, лише щоб підтримувати стрічки в пірсингу «корсета», або виявитися зовсім іншою прикрасою, але прикидатися носовим кільцем.

Серьги кольца

Деякі види пірсингу навіть роблять спеціально, щоб купити сережку-кільце і відразу її надіти. Цим славиться боді-арт брів, губ, перегородок і спіралі. Звичайно, не забута гламурна класика: кільце / соска.

Асортимент інтернет-магазину CAFLON вразить вашу уяву

У нас ви можете купити сережки у вигляді кільця абсолютно для будь-якої фігури. Почнемо з найпопулярніших моделей - для мочок. Якщо говорити про сережки-кільця у вуха, то вони можуть бути самих різних розмірів і різної форми. Це не обов’язково має бути тонке просте кільце. Вона здатна наближатися до овалу, бути прикрашена камінням або тисненим візерунком. Така ж ситуація і з сережками для пірсингу, зробленими у вигляді кіл (кілець). Але серед них вибір ще ширше, оскільки вони можуть бути оснащені вставкою, цирконієвим покриттям або мати форму півкільця.

Матеріал виготовлення

 • титан;
 • медична сталь.

Ніяких сумнівних сплавів і невідомих металів, тільки біосумісні матеріали, нешкідливі для здоров'я. Ну, а те, що вони практично вічні, не бояться ні вогню, ні холоду, вважайте просто бонусом.

Особливості прикрас цієї моделі

 • Сережки-кільця - найпростіше і практичне прикраса для пірсингу.
 • Перш ніж купити сережки-кільця, необхідно розібратися, які бувають види кілець для пірсингу, і правильно вибрати виріб.
 • Кільця мають максимально широкий спектр застосування, що дозволяє використовувати їх в нетрадиційних видах пірсингу.
 • Не рекомендується використовувати цю модель при свіжих проколах. Виною тому їх вигнута форма, яка рідко відповідає зробленому каналу, а тому спотворює його. Нічого особливо страшного не станеться, все і так заживе, але потім носити прямі планки або лабретки буде неможливо.
 • Кільця, як найпростіша прикраса, підходять як чоловікам, так і жінкам.
 • Єдиний прокол, який дозволяє відразу вставити кільце, це брова. Мало того, що це тимчасово, так ще й надзвичайно пластична «підбрівна складка» байдужа до будь-якої деформації: носіть те, що хочете.

Сережки кільця купити: золоті, срібні або гіпоалергенні

Якщо у вас алергія, то не рекомендуємо контактувати з дорогоцінними металами на початковому етапі. Потрібна гарантія, що загоєння пройде спокійно і гладко, без ексцесів. На жаль, ви не зможете заздалегідь передбачити, як ваш організм відреагує на дорогоцінний камінь, а особливо на домішки проби.

Серьги кольца купить

Медицина логічно відмовилася від використання золотих / срібних включень в інструментах і перейшла на медичну сталь, яка дає невловимий шанс для алергії.

Але сфера імплантації зараз «співає» на титані. Тому сережки-кільця краще купувати з цих матеріалів. Після загоєння можна сміливо експериментувати з металами, якщо щось піде за гіршим сценарієм - швидко видаляйте. Але людям зі схильністю до алергічних реакцій, навіть зі «старим» проколом, потрібно бути обережніше.

сережки кольца купить в интернет магазине пирсинга

У будь-якому випадку, для швидшого загоєння ми пропонуємо використовувати спеціальні засоби для догляду після проколу вух та інших видів пірсингу, такі як Caflon Ear Care Solution та Medisept Ear Piercing Gel.

Де купити сережки кільця певного дизайну

Загляньте в наш інтернет-магазин пірсингу, де неймовірна різноманітність моделей і низька ціна. Що стосується зовнішнього вигляду, то:

 • Прості каблучки з медичної сталі - це класика і авангард. Вони можуть бути розігнутими, з затиснутим кулею, а також з невеликим знімним сегментом, тим самим створюючи видимість абсолютно цілого кола.
 • Сережки-кільця з цирконієм - це з жовтим напиленням, яке міцно тримається на будь-яких прикрасах, як з титану, так і з медичної сталі. Такі сережки можуть бути прикрашені фіанітами різних кольорів і розмірів або кристалами.
 • Чорні каблучки для пірсингу підійдуть прихильникам готичного стилю, людям, які люблять підкреслювати свою індивідуальність і власний погляд на життя.

Ми пропонуємо купити сережки кільця парами, поштучно, а також оптом в різних наборах - наборах, до яких в подарунок йде спеціальна викладка.

Ціни на популярні прикраси сережки кільця для пірсингу

Кільця для пірсингу (сталь 316L, замок застібка) 320.00 ₴
Сережки-кільця 2.5 мм (сталь 316L, PVD чорніння, Блек стайл) 320.00 ₴
Кільця підвіски - сталь, засувка, рухома кулька 380.00 ₴
Сережки кільця в мочку вуха (Клямка, сталь 316L, чорне PVD) 260.00 ₴
Сережки-кільця з підвіскою плоский рухомий хрест 300.00 ₴
Кільця підвіски (сталь, хрест, замок засувка) 310.00 ₴
Кільце-кафа сталева сережка з хрестами та ланцюжком 207.00 ₴
Кільце-підвіска у вухо 9 мм (сталь 316L, хіп хоп, три хрести) 190.00 ₴
Кільце в мочку вуха (сталь 316L, підвіска, конус-піка на ланцюгу) 250.00 ₴
Сережки кільця у вуха (сталь 316L). , PVD мультицвіт, застібка) 220.00 ₴
Кільця у вуха (сталь, PVD чорніння, кругла класика) 280.00 ₴