0грн.

Список категорій

Сережки для проколу вух

Купити сережки для проколу вух CAFLON

Сережки для проколювання вух, які використовуються в пістолетах для проколу вух – найпростіший спосіб проколоти мочку вуха і дорослому, і дитині. Такі сережки для проколу вуха настільки гострі, що за одну секунду можна безболісно і без крові стати власником красиво прикрашених гвоздиками мочок вуха.

Серьги для проколу вух купити у Києві можна в кращих варіантах виконання

Наш інтернет магазин пропонує як прості сережки для проколу вух, так і сережки для проколу, прикрашені кристалами Swarovski. Різноманітні форми: круглі, квадратні, зірочкою, квіточкою, сережки для проколу вух із перлами! Дівчатам, які бажають зробити прокол вух, сережки цього точно сподобаються! Всього одна секунда – і Ваші вушка прикрасять стерильні, гіпоалергенні, зручні та красиві сережки із медичної сталі.

Сережки для проколу вух

Але купити сережки для проколу вух CAFLON в роздріб можна виключно у наших магазинах у торгових центрах «DreamTown», «Ocean Plaza». На сайті ж ми пропонуємо купити сережки для проколу вух великим та дрібним оптом салонам краси, приватним косметологам, майстрам пірсингу.

Гвоздики для проколу вух: особливості та переваги

Серед широкого асортименту сучасних прикрас для вух яскраво виділяються медичні сережки гвоздики для проколу вух. Це один із найнадійніших і практичних різновидів біжутерії даного типу. Запропонуйте клієнтам, які замовили прокол вух, гвоздики. Сережки гвоздики для проколу вух підходять під будь-який образ, вони максимально зручні та практично невідчутні на тілі. Гвоздики для проколювання вух привертають увагу простотою конструкції, яка багато в чому забезпечує їх надійність і стійкість до зносу і поломок. Гвоздики для проколу вух пістолетом зовні нагадують однойменний будівельний елемент кріплення, тільки в мініатюрному і витонченому дизайні. Сам гвоздик проходить через прокол у вусі та фіксується невеликою застібкою. Зовнішній бік виробу може бути декорований у різних стилях.

сережки гвоздики для проколювання вух

Медичні гвоздики для проколу вух представлені у продажу в різних варіантах виконання:

  • надійні пусети для проколу вух із гвинтовим типом застібки;
  • мед сережки для проколу вух із замочком-метеликом (прості та зручні в одяганні та носінні);
  • вироби з кнопковим замочком, що фіксує сережки після натискання на 2 невеликі кнопки.

Гвоздики для проколу вух можна купити і з подвійною прикрасою – декоративними деталями, розміщеними як із зовнішнього боку виробу, так і на замку.

Як вибрати сережки для проколювання вух

Сьогодні сережки для проколу вух можна купити в різних дизайнах, розмірах, з різних матеріалів і за різною ціною. Вивчіть особливості моделей – вони допоможуть вам підібрати медичні сережки для проколювання вух, купити які найкраще. Оцініть такі моменти як: кількість отворів у вусі та їхнє розташування, форма обличчя, наявність алергії на метали. Не забувайте про особисті уподобання та про те, що біжутерія повинна гармонійно поєднуватися з іншими вашими прикрасами. Фахівці радять усім, хто налаштувався на прокол вух, сережки з медичної сталі. Вони не викликають алергію та інших негативних реакцій організму.

Які сережки для проколу вух ми продаємо?

Оскільки ми дбаємо про якість нашої продукції і намагаємося пропонувати покупцям тільки найкраще, то в нашому магазині Ви знайдете лише два бренди виробника, які виготовляють медичні сережки для проколювання вух:

  • ТМ CAFLON – англійський виробник матеріалів для пірсингу та проколу вух. Компанія існує вже понад 35 років. В Англії це найвідоміший бренд у своїй галузі. Їхню продукцію купують провідні салони краси та салони пірсингу Європи. CAFLON виробляють універсальну систему проколювання вух Caflon Gold та унікальну безшумну систему для проколу мочки вух - Caflon Safe Tec. Вона ідеально підходить для проколу мочки вуха діткам, тому що працює безшумно, без клацання, проколюючи вушка м'яко та плавно! Система Caflon Safe Tec піклується про найменших клієнтів. До своїх пістолетів для проколу вух Caflon пропонує придбати сережки для проколу вуха, які Ви можете вибрати в цьому розділі каталогу.
  • ТМ Steel Evolution – український бюджетний, але якісний та професійний бренд. Вони більше 10 років виробляють сережки для проколу вух із медичної сталі для більшості видів пістолетів для проколу вух. Якщо Ваші клієнти не можуть дозволити собі купити сережки CAFLON, то сережки ТМ Steel Evolution стануть чудовою альтернативою.

Медичні сережки для проколювання вух в Україні

Ми вибрали для Вас найкраще в різних цінових сегментах. Саме торгові марки CAFLON та Steel Evolution сьогодні вважаються найбільш затребуваними та професійними на ринку матеріалів для проколу вух України. На їхні сережки для проколу вух ціна завжди доступна.

Гвоздики для проколу вух

Ви можете купити медичні гвоздики для вух з камінням та кристалами, з перлинками, у формі квіточки або зірочки, завальцьовані сережки, під золото сережки. Кожні з цих сережок оригінальні та унікальні, Вашим клієнтам не доведеться переглядати каталоги інших фірм. Все, що вони бажають отримати в салоні краси у косметолога при проколі мочки вуха, вони знайдуть у каталогах CAFLON та Steel Evolution. Замовити сережки для проколу вух можна онлайн з доставкою по Україні.

FAQ : Сережки для проколу вух

✔️ Які найкращі сережки для проколу вух?
✔️ Скільки носити медичні сережки після проколу вух?
✔️ Які сережки не можна носити після проколу?
✔️ Які сережки можна постійно носити?