0грн.

Список категорій

Сережки для проколу вух Caflon Gold (універсальна система)

Серьги для проколу вух Caflon Gold: елегантні, зручні у використанні, ідеально підходять до універсального пістолета для пірсингу вуха

Інтернет – магазин «Caflon» забезпечує своїх покупців не тільки різними моделями пістолета для проколу вух, а й гігієнічними сережками-гвоздиками щодо нього. На цій сторінці ми пропонуємо купити сережки для проколу вух, призначені для універсальної системи Caflon Gold. Ви можете придбати модель, що сподобалася, як оптом, так і вроздріб. Для оптових покупців у нас розроблена система знижок, яка дозволить швидко окупити вкладення.

Купити сережки для проколу вух Caflon Gold Купити сережки для проколу вух

Які сережки для проколу вух можна купити в Україні

Завальцьовані сережки-гвоздики

Представлені в трьох розмірах: від 2 мм до 4 мм. Вони можуть бути завальцьовані під золото, срібло, платину, мати золоте покриття або бути без нього. Розрізнятися кольором каменю (гранат, сапфір, смарагд, білий кристал тощо). Поєднує їх матеріал виготовлення – медична сталь, попарна стерильна упаковка та висока якість виготовлення.

Гігієнічні сережки для проколу вух моделі «крапан»

Такі гвоздики містять мінімальну кількість металу, оскільки камінь закріплений за допомогою лапок. Їх можна купити в різному розмірі та кольорі. Склад сплаву – медична сталь, камінь у сережках – кристал «Сваровськи».

Сережки для прокола вух з цирконієм

Візуально схожі на гвоздики із діамантами. Також мають кілька розмірів, попарну стерильну упаковку та виготовлені з медичної сталі.

Гвоздики з перлами

Дані сережки можуть бути завальцьованими або «крапанами», мати різний розмір і колір вальцювання, часто покриваються золотом. Поєднує їх перли, що є головною прикрасою виробу.

  • Сережки кульки для універсального пістолета
  • Сережки різної геометричної форми з каменем та без нього
  • Набори сережок для проколу вух

Їх дуже вигідно купити в Україні саме в нашому магазині. Існують абсолютно різні набори як за вартістю, так і за кількістю пар, колірною гамою, розміром та формою. Поєднує їх приваблива ціна та ідеальна сумісність із універсальним пістолетом для пірсингу вуха.