0грн.

Список категорій

Форми з каменем - Сережки для проколу вух Caflon Gold

Форми сережок для проколу вух від Caflon.

Сережки квіточки з червоним каменем, сережки-зірки з білим фіанітом, кульчики з сапфірами у формі сердець ... все це ви знайдете в асортименті медичних сережок для проколювання вух від світового лідера з виробництва безпечного обладнання для проколу вух - англійської компанії Caflon.
Дитячі сережки у вуха найчастіше вибирають самі дітки, класичні форми йдуть на задній план, зараз у моді яскраве каміння та оригінальні форми. На вибір дрібних принцес перед проколом вух надаються сережки Caflon Gold покриті позолотою 24 карат або під срібло - з гіпоалергенної медичної сталі 316L. А найцікавіше, що такі форми сережок як серце, зірочка, квіточка і хрестик в середині прикрашає невеликий кристалик Swarovski білого, червоного або синього кольору!

Чи можна носити сережки форми для проколу вух?

Після проколювання вух часто виникає питання, як довго можна носити сережки, якими проколюють вуха? Відповідь на це питання проста - поки не захочеться їх змінити. Ви можете навіть не сумніватися в тому, що якість, з якою ці сережки виготовляються, відповідає всім світовим стандартам. Недарма англійський виробник Caflon визнаний найкращим у світі з виробництва безпечних та гігієнічних систем для проколу вух нового покоління. І біді впевнені, сережки форми Caflon Gold не втратять з часом свій блиск, покриття так і залишиться на сережках на довгі роки, а якість металу абсолютно не позначиться на чутливих вухах навіть найменших клієнтів.

Як зняти сережки для проколу вух?

Якщо Ви не в змозі безпечно, не травмуючи вухо зняти міцну застібку, необхідно звернутися до фахівця. У салоні косметолог застосує спеціальний пінцет, яким надійно зафіксує застібку зі зворотного боку мочки вуха та акуратно зніме прикрасу. Зверніть увагу, що знімати сережки після першого проколу вух необхідно лише після повного загоєння!

Ціни на популярні прикраси сережки форми з камінням для проколу вух Caflon Gold (універсальна система)

Сережка гвоздик (Y, зірка, білий, 3мм, сталь, перший прокол) 63.00 ₴
Сережка гвоздик (PVD, Y, зірка сапфір, 3мм, сталь, перший прокол) 63.00 ₴
Сережка гвоздик (PVD, Y, зірка рубін, 3мм, сталь, перший прокол) 63.00 ₴
Сережка гвоздик (PVD, Y, зірка білий, 3мм, сталь, перший прокол) 63.00 ₴
Сережка гвоздик (PVD, W, серце сапфір, 3мм, сталь, перший прокол) 63.00 ₴
Сережка гвоздик (PVD, W, серце рубін, 3мм, сталь, перший прокол) 63.00 ₴
Сережка гвоздик (PVD, Q, квітка сапфір, 3мм, сталь, перший прокол) 63.00 ₴
Сережка гвоздик (PVD, Q, квітка рубін, 3мм, сталь, перший прокол) 63.00 ₴
Сережка гвоздик (PVD, Q, квітка біла, 3мм, сталь, перший прокол) 63.00 ₴
Сережка гвоздик (NPVD, W, серце білий, 3мм, сталь, перший прокол) 63.00 ₴
Сережка гвоздик (NPVD, Q, квітка біла, 3мм, сталь, перший прокол) 63.00 ₴