0грн.

Список категорій

Кубик цирконію - сережки для проколу мочки вуха Caflon Gold

Сережки для проколу вух пістолетом з каменем цирконію, кріплення крапан "у лапках"

Кубик цирконію (фіаніт) - натуральний прозорий камінь із яскраво-вираженим райдужним "алмазним" блиском. Сережки з цирконієм можуть на рівні конкурувати з будь-яким дорогоцінним каменем, нічим не поступаючись щільністю та світлоприломленням. Сережки з цирконієм стануть гідною прикрасою, нічим не поступаючись виробам з діамантом або інш. дорогоцінним камінням.
Сережки в крапані з цирконієм для першого проколу мочки вуха виготовляються із гіпоалергенної медичної сталі 316L. Комплектація: 2 пари в стерильному пластиковому пусеті разом із застібками. Для проколювання пістолетом необхідно розкрити захисну оболонку капсули із сережками, витягнути пластиковий пусет і вставити в насадку сережки-голки безпосередньо перед проколом вуха.

Прокол вух сережкою-голкою з цирконієм Caflon Gold.

Сережки-голки в пусетах підходять для проколу вух як дорослим, так і дітям. Основне призначення сережок даного виду - прокол за допомогою пістолета, але Ви можете купити сережки для повсякденного носіння, вже маючи прокол. мм (великі).
Вся продукція Caflon має сертифікат якості. Медичні сережки-голки Caflon регулярно проходять контроль відповідності стандартам якості та дозволені до використання відповідно до сфери застосування. Сережки з фіанітом Caflon можуть використовуватись у косметологічних кабінетах, салонах краси, а також медичних центрах.
Зверніть увагу - продукція для першого проколу не підлягає поверненню та обміну.

Ціни на популярні прикраси сережки з кубиком цирконію для проколу вух Caflon Gold (універсальна система)

Сережка гвоздик (PVD, кубик цирконію, 4мм, сталь, перший прокол Gold) 150.00 ₴
Сережка гвоздик (кубик цирконію, 4мм, сталь, перший прокол Gold) 150.00 ₴
Сережка гвоздик (кубик цирконію, 3мм, сталь, перший прокол Gold) 140.00 ₴
Сережаи гвоздик (PVD, кубик цирконію, 3мм, сталь, перший прокол Gold) 140.00 ₴
Сережка гвоздик (PVD, кубик цирконію, 2мм, сталь, перший прокол Gold) 140.00 ₴