0грн.

Список категорій

Системи для проколу вух S+

У вас виникала колись ідея проколоти вуха чи ніс у домашніх умовах? Серйозною перешкодою для цього була відсутність стерильності, голки для пірсингу і відповідних сережок. А головне – страх болю та інстинкт самозбереження, що заважає спеціально зробити собі боляче. Але з появою лінії сережок голок для проколу вух чи носа S Plus усі ці бар'єри просто зметені!

Серьги для прокола ушей и носа S Plus купить в Украине

Ідея, реалізована в Studex 75 system, була успішно доопрацьована і побачила світ нова колекція сережок С Плюс. Вони багато в чому схожі на неї, але різняться ціною. Вона у S+ у 2-3 рази нижча. Тож купити в Україні такі сережки зможе навіть дитина на свої кишенькові гроші, не кажучи вже про її батьків.

Особливості системи S Plus

Вони є найсучаснішим поколінням сережок голок або гвоздиків для проколу вух. Для пірсингу носа передбачена окрема серія - нострили, також забезпечені спеціальною голкою. Крім цього, С Плюс може похвалитися:

  • повною герметичністю упаковки (кожна сережка упакована в окрему капсулу);
  • стерильністю будь-якого виробу;
  • матеріалом виготовлення – медичною сталлю з 24 каратним золотим напиленням, хоча є моделі без нього;
  • блискучими кристалами Сваровські, діаметром 2 мм, 3 мм та 4 мм;
  • особливим огранюванням у стилі Тіффані;
  • унікальною тонкістю голки – лише 0,75 мм.

А головне – вони по-справжньому проколюють вухо чи ніс, а не розривають тканини, що, власне, і викликає болючі відчуття.

Сережки S+: робіть прокол будинку, також безпроблемно, як у салоні

Революційність цих прикрас у тому, що з якісного пірсингу мочки вуха не потрібен пістолет, як і як система для проколювання носа. Діаметр голки, спеціальна конструкція сережки та капсули дозволяє все зробити руками лише натиснувши на прикрасу. У секунду виріб займе своє місце в носі або на вусі, при цьому ви навіть не відчуєте, як це сталося.

Дитячі сережки для проколу вух – однозначно С Плюс

Наскільки б не був безшумний пістолет, але сама наявність у руках майстра цього пристосування та якісь маніпуляції з ним змушує дитину нервувати. Якщо ж при одяганні першого сережки ще лунає виразне клацання, що супроводжується болем, то будьте готові до дитячих сліз.

З Плюс у цьому плані набагато краще. Побачивши прикрасу, що сподобалася, і почувши запевнення, що зараз вона буде красуватися на вушках, дитина просто застигне в очікуванні і передчутті. Помітивши, що в руках мами чи косметолога немає жодних страхітливих предметів, він одразу заспокоїться. А вже прокол діаметром пару міліметрів, без крові та болю він зовсім не помітить.

Серьги для прокола ушей и носа S Plus

Так як в цій лінійці присутня безліч сережок у вигляді чарівних квіточок, то дівчатка будуть від них просто в захваті!

Так само здійснюється прокол носа. Це різні нострили, що закінчуються голкою та без застібки. Тут процес взагалі миттєвий і легко здійсненний у домашніх умовах.

Застереження щодо використання S+ для пірсингу

Вони такі ж, як і у Studex 75:

  • не використовуються для проколу хряща;
  • гвоздики розраховані виключно на мочку вуха, відповідно нострили – носа;
  • ідеальні для тонкої чи середньої товщини мочки чи крила носа.

Власне, це і всі застереження. Тож купити в Україні сережки цієї серії для проколу вух чи носа варто хоча б із інтересу до незвичайної конструкції. Тим більше, що їхня невисока ціна це дозволяє.

Ціни на популярні системи для проколу вух S+ (без клацання)

Сережки для проколу з кубиком рожевого цирконію Tiffany Cubic Zirconia Pink 323.00 ₴
Сталеві гвоздики для проколу вуха салатовий метелик з фіанітами Peridot 286.00 ₴
Сережки-голки в позолоті квітка з фіанітом Daisies Crystal Ruby 286.00 ₴
Сережки-гвоздики сталеві кульки для проколу вуха 4 мм Shapes Ball 242.00 ₴
Сережки-гвоздики сталеві з білим цирконієм Tiffani Cubic Zirconia 286.00 ₴
Сережки-гвоздики з цирконієм у крапані Tiffany Apple Green 286.00 ₴
Сережки-гвоздики з червоним фіанітом Ruby заглушка 242.00 ₴
Сережки-гвоздики позолочені білий Pearl перли з заглушкою 307.00 ₴
Сережки-гвоздики для проколу вуха танзаніт 3 мм Tiffani 268.00 ₴
Сережки-гвоздики для проколу з білим цирконієм 3 мм Tiffani 268.00 ₴
Сережки-гвоздики білий кристал у позолоті Bezel Birthstone Regular Clear 242.00 ₴

Сережки для проколу вух та носа S Plus (С Плюс, S+) купити в Україні

Існує кілька систем, які забезпечують прокол вух безшумно та безпечно. Однією з найпоширеніших і найбезпечніших систем для проколу вух є метод з використанням пістолета для проколу вух з одноразовими стерильними картриджами. Ця система дозволяє виконати прокол вух точно і максимально безболісно. https://caflon.ua/sergi-dla-prokola-ushey/sergi-dlya-prokola-ushey-i-nosa-s-plus/ Пістолети для проколу вух, такі як система S+, забезпечують контрольоване та рівномірне проколи вух за допомогою спеціальних пристроїв. Вони використовують одноразові стерильні картриджі, в яких знаходяться спеціальні затискачі або стандартні сережки для проколу вух. При натисканні на спусковий механізм пістолета голка проколює вушну раковину і вставляє сережку. Цей процес відбувається дуже швидко та мінімально болісно. Важливо відзначити, що навіть з використанням безшумних і безпечних систем для проколу вух, все ще необхідно дотримуватися інструкцій і проколювати вуха тільки в осіб, які мають відповідну підготовку та досвід. Якщо ви зацікавлені в проколі вух, рекомендується звернутися до професійного пірсера або спеціаліста в салоні краси, який використовує безпечні та гігієнічні методи для виконання цієї процедури.