Список категорій

Системи для проколу вух S+

У вас виникала колись ідея проколоти вуха чи ніс у домашніх умовах? Серйозною перешкодою для цього була відсутність стерильності, голки для пірсингу і відповідних сережок. А головне – страх болю та інстинкт самозбереження, що заважає спеціально зробити собі боляче. Але з появою лінії сережок голок для проколу вух чи носа S Plus усі ці бар'єри просто зметені!

Серьги для прокола ушей и носа S Plus купить в Украине

Ідея, реалізована в Studex 75 system, була успішно доопрацьована і побачила світ нова колекція сережок С Плюс. Вони багато в чому схожі на неї, але різняться ціною. Вона у S+ у 2-3 рази нижча. Тож купити в Україні такі сережки зможе навіть дитина на свої кишенькові гроші, не кажучи вже про її батьків.

Особливості системи S Plus

Вони є найсучаснішим поколінням сережок голок або гвоздиків для проколу вух. Для пірсингу носа передбачена окрема серія - нострили, також забезпечені спеціальною голкою. Крім цього, С Плюс може похвалитися:

  • повною герметичністю упаковки (кожна сережка упакована в окрему капсулу);
  • стерильністю будь-якого виробу;
  • матеріалом виготовлення – медичною сталлю з 24 каратним золотим напиленням, хоча є моделі без нього;
  • блискучими кристалами Сваровські, діаметром 2 мм, 3 мм та 4 мм;
  • особливим огранюванням у стилі Тіффані;
  • унікальною тонкістю голки – лише 0,75 мм.

А головне – вони по-справжньому проколюють вухо чи ніс, а не розривають тканини, що, власне, і викликає болючі відчуття.

Сережки S+: робіть прокол будинку, також безпроблемно, як у салоні

Революційність цих прикрас у тому, що з якісного пірсингу мочки вуха не потрібен пістолет, як і як система для проколювання носа. Діаметр голки, спеціальна конструкція сережки та капсули дозволяє все зробити руками лише натиснувши на прикрасу. У секунду виріб займе своє місце в носі або на вусі, при цьому ви навіть не відчуєте, як це сталося.

Дитячі сережки для проколу вух – однозначно С Плюс

Наскільки б не був безшумний пістолет, але сама наявність у руках майстра цього пристосування та якісь маніпуляції з ним змушує дитину нервувати. Якщо ж при одяганні першого сережки ще лунає виразне клацання, що супроводжується болем, то будьте готові до дитячих сліз.

З Плюс у цьому плані набагато краще. Побачивши прикрасу, що сподобалася, і почувши запевнення, що зараз вона буде красуватися на вушках, дитина просто застигне в очікуванні і передчутті. Помітивши, що в руках мами чи косметолога немає жодних страхітливих предметів, він одразу заспокоїться. А вже прокол діаметром пару міліметрів, без крові та болю він зовсім не помітить.

Серьги для прокола ушей и носа S Plus

Так як в цій лінійці присутня безліч сережок у вигляді чарівних квіточок, то дівчатка будуть від них просто в захваті!

Так само здійснюється прокол носа. Це різні нострили, що закінчуються голкою та без застібки. Тут процес взагалі миттєвий і легко здійсненний у домашніх умовах.

Застереження щодо використання S+ для пірсингу

Вони такі ж, як і у Studex 75:

  • не використовуються для проколу хряща;
  • гвоздики розраховані виключно на мочку вуха, відповідно нострили – носа;
  • ідеальні для тонкої чи середньої товщини мочки чи крила носа.

Власне, це і всі застереження. Тож купити в Україні сережки цієї серії для проколу вух чи носа варто хоча б із інтересу до незвичайної конструкції. Тим більше, що їхня невисока ціна це дозволяє.

Пістолет для проколу вух Caflon Gold (універсальний)
Пистолет для прокола ушей Caflon Blu (з одноразовою насадкою)