Список категорій

Який найболючіший пірсинг: карта болю

Пірсинг – один з найпопулярніших видів модифікації тіла, що часто зустрічаються. Попит на такі прикраси обумовлений їхньою лаконічністю, порівняльною простотою процедури та низьким рівнем болю при проколі. Але говорити про те, що пірсинг - це зовсім не боляче, не можна. Адже деякі види проколів супроводжуються сильними болючими відчуттями. Який найболючіший пірсинг, а який практично не болить – цю інформацію допоможе дізнатися карта болю пірсингу.

Найболючіший пірсинг - рейтинг за шкалою болю

Чому пірсинг викликає біль?

Чому пірсинг – це боляче? Тіло людини пронизане нервовими волокнами. Закінчення багатьох їх підходять максимально близько до поверхні шкірного покриву. Завдяки цьому людина отримує можливість відчувати навколишній світ тактильно. Лише в деяких частинах тіла нервові закінчення розташовані настільки глибоко, що при проколах верхніх тканин біль не відчувається або її рівень досить низький. Шкала болю пірсингу допоможе дізнатися заздалегідь, наскільки болючим буде прикол обраної вами частини тіла. Для зниження неприємних відчуттів та дискомфорту майстер може використовувати:

  • місцеву анестезію;
  • спеціальні порожнисті голки з лазерним заточуванням.

Все частіше для проколів використовуються професійні голки. Пістолети та системи підходять далеко не для всіх видів пірсингу і часто викликають здавлювання тканин, що посилює біль.

Який найболючіший пірсинг?

Шкала больових відчуттів пірсингу говорить про те, що найболючіший пірсинг – це прокол сосків. У цій частині грудей знаходиться велика кількість нервових закінчень, що збільшує чутливість тіла. Проколювати соски завжди боляче, при використанні анестезії відчуття дискомфорту все одно залишається. Але варто пам'ятати, що сам прокол займає мінімум часу і біль відчувається зовсім недовго.

Який найболючіший пірсинг: карта болю

Ще одне найболючіше місце для пірсингу – хрящ вуха, розташований біля обличчя. Пірсінг Трагус (саме так називається цей вид проколу) викликає сильний біль, але, як і в інших випадках, вона швидко минає, а при правильному догляді за місцем розміщення сережки дискомфорт швидко перестає відчуватись.

Сильний біль може відчути людина, яка зважилася на прокол Медуза. Це пірсинг центральної частини над верхньою губою. Тут також розташована велика кількість нервових закінчень, що спричиняє біль при проколі.

Відчутний біль виникає і при проколі крила носа. У цій частині тіла розташовуються хрящові тканини, що тягне за собою неприємні відчуття. Але біль доведеться зазнати всього кілька секунд.

До найболючіших видів пірсингу належать і проколи деяких частин геніталій у чоловіків та жінок.

Де пірсинг не боляче робити?

Тепер ви знаєте, який пірсинг найболючіший. Якщо не хочете відчувати біль – варто познайомитись і з інформацією про те, які проколи найменш болючі. Це пірсинг брови та деяких частин вуха - мочки, Хелікс, Конч. При низькому больовому порозі варто звернути увагу на ці варіанти модифікації тіла.

Де краще робити прокол новачкові?

Якщо ви вперше зважилися на прокол - не варто відразу ж вибирати найболючіший пірсинг. Познайомтеся з бодімодифікаціями через прокол мочки або брови. Процедура тягне за собою мінімальні неприємні відчуття та й доглядати за такими проколами простіше.

Де краще робити прокол новачкові?

Знеболюючі при пірсингу

Знаючи, який найхворіший пірсинг, можна попросити анестезію у майстра. Але далеко не у всіх салонах її роблять. І ось чому:

  • при зовнішній анестезії позбутися болю проколу не вдасться;
  • укол анестезуючого препарату найчастіше болючіший, ніж сам прокол тіла;
  • на те, щоб подіяла анестезія, потребує порівняно багато часу, а на прокол – кілька секунд.

Звичайно, при деяких видах пірсингу пірсер проводить знеболювання. Але найчастіше при цій процедурі анестезія не використовується. Біль відчувається кілька хвилин, після чого зменшується. А ось кілька днів після проколу неприємні відчуття ще можуть виникати (особливо при складних видах пірсингу). У цей період можна приймати знеболювальні препарати (наприклад, Німесил або Нурофен).

FAQ: Який найболючіший пірсинг (карта болю)

В якому місці найбільше робити пірсинг?

Найболючіші види пірсингу - прокол сосків і Трагус. У першому випадку біль спричинений великою кількістю нервових закінчень, розташований у зоні сосків грудей. У другому – великою товщиною хрящової тканини у частині вуха, де розміщено Трагус. Сильний біль можна зазнати при деяких видах генітального пірсингу та проколах губи.

Який найскладніший прокол?

Всі види пірсингу можна поділити на категорії за рівнем складності. До простих проколів відносяться пірсинг мочки вуха, брови, крила носа, верхньої та нижньої губи, язика. Складні проколи мають на увазі серйозне втручання в організм. До найбільш популярних з них відноситься Брідж (прокол перенісся або міжбрівного простору, Носоріг, Трагус).

Який пірсинг гоїться найдовше?

На загоєння різних видів пірсингу потрібен різний час. Найшвидше гояться рани після проколу слизових. Це пірсинг язика, піднебіння, губи, статевих органів. Найдовше загоюватиметься пірсинг хрящів, адже в них розташовано мінімум кровоносних судин, наявність яких прискорює регенерацію тканин.

Який пірсинг не можна робити?

Вибираючи пірсинг, відмовтеся від проколів, пов'язаних із серйозним ризиком для здоров'я. До таких екстремальних проколів відносяться горизонтальний пірсинг язика, пірсинг повік, проколи пальців та нижньої щелепи.

Коментарі
Схожі статті